МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Державний навчальний заклад «Гадяцьке аграрне училище»

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ (СЛУХАЧІВ)

на    стаціонарне  відділенняза професіями:

6123 бджоляр – 1,5 років

6112 садівник – 10 місяців

6111 овочівник – 10 місяців

6113 квітникар – 10 місяців

6113 грибник – 3,5 місяців

6141 лісник, 6129 єгер – 10 місяців

7422 столяр – 5,5 місяців

Зарахування  учнів (слухачів) відбувається без вступних іспитів, за результатами співбесіди.

Вимоги до вступників: базова або повна середня освіта, вік – необмежений.

Вступники подають заяву на ім'я директора, до якої додають такі документи: документ про освіту (атестат, свідоцтво чи диплом), копію паспорта (свідоцтва про народження для неповнолітніх) та ідентифікаційного коду, автобіографію, медичну довідку за формою 086-о, характеристику з останнього місця навчання чи роботи, довідку про склад сім'ї та з місця проживання,  дві  фотокартки розміром 3х4 см, два конверти з марками по Україні.

            Навчання проводять на державній та контрактній основі.

             Після закінчення навчання за професією «Бджоляр» випускники училища матимуть змогу безкоштовно  продовжити навчання у технікумі «Пчела воля» Люблінського воєводства   Польщі.

Училище проводить підготовку кваліфікованих робітників на заочному відділенні.

Зарахування  проводять без вступних іспитів.

Згідно з навчальною програмою слухачі виконують 10 контрольних робіт, проходять виробничу практику, здають іспит.

Для зарахування потрібно подати заяву на ім'я директора, до якої додають такі документи: довідку з місця проживання, автобіографію, копію документа про освіту, копію паспорта та ідентифікаційного коду, квитанцію про перерахування грошей за навчання, довідку з місця роботи.

З питань оплати звертайтеся за телефоном (05354) 2-06-75

Документи приймаємо протягом усього року.

Адреса училища37300, вул. Замкова, 1, м. Гадяч,

Полтавська область

Тел./факс.: (05354) 2-06-75

Електронна пошта: gadagrosch@gmail.com

  1

 2

  

3

4  

              

7   5    6 Професія - бджоляр

        Готуємо бджолярів 3-го, 4-го розрядів, яким надаватиметься право працювати на пасіках різних форм власності по всій території України. Учні опановують знання з біології бджолиної сім'ї, розведення і утримання бджіл, матковивідництва, хвороб та шкідників бджіл. Вивчають продукти бджільництва, умови їх відбору та зберігання, пасічницькі будівлі та інвентар, медоносну базу. Набувають теоретичні знання і практичні навики щодо роботи з бджолами.      

   Професія  – садівник     

8 9 10

                    

       Учні вивчають біологічні особливості та сорти плодово-ягідних культур і винограду;  набувають навики з вирощування та інтегрованого захисту культур від шкідників і хвороб. Вивчають способи та умови довготермінового зберігання плодів і ягід, а також найпростіші  способи  їх переробки.

 Професія – овочівник

11 12 13

                    

Учні опановують знання для роботи з вирощування овочів у відкритому і закритому ґрунті, а також із захисту рослин від шкідників та хвороб.

Професія – лісник, єгер

        Готуємо кваліфікованих робітниківдля лісового господарства країни та пов’язаних з ним послуг. Учні вивчають лісівництво, лісозаготівельні роботи, механізацію лісогосподарських робіт, монтаж, обслуговування та ремонт лісозаготівельного обладнання, біологію мисливсько-промислових тварин, основи мисливствознавства, технологію робіт на єгерських дільницях.

14161718